معرفی وبلاگ
این وبلاگ ، وابسته به فروشگاه « لاهیج مارکت » می باشد . مطالب مندرج در این وبلاگ ، در راستای اهداف و برنامه های مدیریت فروشگاه لاهیج مارکت است . www.lahijmarket.ir 09118952915 01342367925 آدرس: لاهیجان . جاده لنگرود . جنب مجتمع تجاری لیالستان .نمایندگی چای نوبر. لاهیج مارکت
دسته
پيوندها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 108448
تعداد نوشته ها : 174
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
از آدرس زیر ، می توانید فیلم کوتاهی را در معرفی کارخانه نوبر مشاهده بفرمائید . 


این فیلم کوتاه ، ضمن معرفی کارخانه چایسازی نوبر ، فرایند تولید چای را نیز توضیح می دهد . http://www.aparat.com/v/8ocyb


فروشگاه لاهیج مارکت ، نماینده رسمی چای نوبر در شهرستان لاهیجان 

مدیر فروش لاهیج مارکت : نسیبه علیپور 

شماره تماس 09118952915

با همین شماره در تلگرام نیز با شما همراه هستیم 

.

.

.

اکانت لاهیج مارکت در تلگرام و اینستاگرام ،لاهیج مارکت است . 

lahijmarket


http://telegram.me/lahijmarkethttp://instagram.com/lahijmarket

دسته ها : چای نوبر
1395/12/20


شاید نتوان از طریق رنگ، چای کیفی و مرغوب را از چای نامرغوب خارجی تشخیص داد اما تقریباً همه چای هایی که از اسانس و عطر در آن استفاده شده کیفیت چندانی ندارد، چرا که برای تولید چای کیفی نیازی به عطر و اسانس نیست.

متن کامل این مطلب را می توانید در اینجا مشاهده کنید

لاهیج مارکت ، نماینده رسمی کارخانه چایسازی نوبر در شهرستان لاهیجان
عرضه ی مستقیم انواع چای با کیفیت و ارگانیک گیلان
کاملا سالم و طبیعی
آدرس : لاهیجان . جاده لنگرود ، جنب مجتمع تجاری لیالستان ، نمایندگی چای نوبر ، فروشگاه لاهیج مارکت
تلفن : خانم علیپور ، 09118952915
تلفن فروشگاه : 01342367925
www.lahijmarket.ir

دسته ها : چای نوبر
1394/2/15


فروشگاه لاهیج مارکت
نماینده ی رسمی کارخانه چایسازی نوبر در شهرستان لاهیجان
آدرس :
لاهیجان . جاده لنگرود . جنب مجتمع تجاری لیالستان
www.lahijmarket.ir
09118952915
01342367925
دسته ها : چای نوبر
1394/2/14
چای بهاره 94
آغاز چیدن چای بهاره ی 94

کارخانه ی چایسازی نوبر ، واقع در شهرستان املش ، بعنوان یکی از معدود کارخانجات برتر و کاملا بروز در زمینه ی فرآوری و تولید و بسته بندی چای سبز و چای سیاه در کشور ایران ، از ابتدای هفته ی جاری به تدریج ، اقدام به تحویل برگ سبز چای از کشاورزان منطقه نموده است .
لازم به توضیح است که به دلیل شرایط جوی ، بارندگی های گسترده و برودت هوا ، برداشت برگ سبز چای در سال جاری ، با اندکی تاخیر آغاز شده است و حتی در برخی مناطق ،هنوز برداشت چای آغاز نشده است .
بهرحال ، برداشت چای در منطقه ی رانکوه ، آغاز شده و با شروع فعالیت کارخانه ی چایسازی نوبر ، از ابتدای هفته ی آتی ، ان شاء الله چای بهاره ی 94 را در فروشگاه لاهیج مارکت به شما مشتریان ارجمند و فهیم لاهیج مارکت ، تقدیم خواهیم نمود .www.lahijmarket.ir
09118952915
01342367925
دسته ها : چای نوبر
1394/2/14


مصرف چای در ایران با وارداتی که از طریق شمال (کشورچین) و ازطریق جنوب (کشورهند ) انجام می گرفت تامین می شد . در سال ۱۲۶۱ هـ . ش ، شخصی به نام حاج محمد اصفهانی کشت چای در ایران را آغاز نمود ولی به عللیرونق و توسعه نیافت تا در سال ۱۲۷۹ هـ ش ، بار دیگر با تلاش و احتمام محمدمیرزای چایکار ملقب به کاشف السلطنه که ژنرال کنسول ایران در هندوستان بود، آغاز گردید . او با این دیدگاه که مقدار زیادی ارز برای واردات چای صرف میگردد و تولید چای می تواند یکی از منابع عظیم برای رونق اقتصادی کشور باشد اقدام به کشت چای نمود .

کاشف السلطنه در هندوستان با وجود اینکه دولت هند از یادگیری فنون چایکاری برای اتباع خارجی شدیداٌ ممانعت بعمل می آورد ، توانست فنون کشت و تولید چای را بیاموزد و با مطالعه و بررسی شرایط آب و هوایی ایران و مشابهت آب و هوای شمال کشور با کشور هندوستان طی فداکاری و زحمات فراوان ، تعداد زیادی بذر و سه هزار اصله نهال را با شرایط حمل ونقل آن زمان که گاریو درشکه بوده ، به ایران انتقال داد و اقدام به احداث باغ چای در لاهیجان وکلارآباد نمود (سال ۱۲۷۹ هـ . ش) این عمل او مورد مخالفت عده کثیری که از جانب برخی محافل تحریک می شدند قرار گرفت و حتی در بعضی از موارد منجر به کندن نهالها و ویران کردن باغات شد .

ضمناً چون بهره برداری از باغات چای پس از پنج سال از غرس نهال دو ساله آغاز می شود و کشاورزان در آن زمان نیز آشنایی کافی در امور کاشت ، داشت و برداشت نداشتند لذا علاقه و تمایل به کشت چای نشان نمی دادنداما کاشف السلطنه با تحمل مرارت های زیاد و رویارویی با موانع مادی و مشکلات اجتماعی شرایط گسترش احداث باغهای چای در واحد سطح را فراهم کرد و با ایجاد انگیزه ، زمینه علاقمندی کشاورزان به کشت چای را بوجود آورد .نخستین بار تعدادی از کشاورزان در حومه شهر لاهیجان (چارخانه سر) کشت چای را آغاز کردند و به تدریج در سایر نقاط استان گیلان گسترش یافت بطوریکه در سال ۱۳۱۹ مساحت باغات چای به ۶۰۰ هکتار رسید .


لاهیج مارکت ، نماینده رسمی کارخانه چایسازی نوبر در شهرستان لاهیجان

www.lahijmarket.ir


دسته ها : چای نوبر
1394/2/14
X