معرفی وبلاگ
این وبلاگ ، وابسته به فروشگاه « لاهیج مارکت » می باشد . مطالب مندرج در این وبلاگ ، در راستای اهداف و برنامه های مدیریت فروشگاه لاهیج مارکت است . www.lahijmarket.ir 09118952915 01342367925 آدرس: لاهیجان . جاده لنگرود . جنب مجتمع تجاری لیالستان .نمایندگی چای نوبر. لاهیج مارکت
دسته
پيوندها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 108447
تعداد نوشته ها : 174
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گفته یک کارشناس تغذیه، پژوهشگران طی بررسی‌های گوناگون دریافته‌اند که لیکوپن موجود در گوجه فرنگی مخصوصا گوجه فرنگی پخته شده (رب) اثر محسوسی در جلوگیری از بروز سرطان پروستات دارد.

کار‌شناس تغذیه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: گوجه فرنگی حاوی مقادیر فراوانی از رنگدانه‌ به نام لیکوپن است که این رنگدانه علاوه بر خواص آنتی اکسیدانی، رنگ قرمز گوجه فرنگی را موجب می‌شود.

نسرین علیزاده با اشاره به اینکه لیکوپن در بسیاری از میوه‌ها وجود دارد، اما غلظت و تراکم آن در گوجه فرنگی بسیار زیاد است، ادامه داد: دانشمندان نشان داده‌اند که گوجه فرنگی پخته شده، می‌تواند در مقابل سرطان پروستات، سرطان سینه وهایپرپلازی خوش خیم پروستات در مردان تا حد بسیار بالایی نقش پیشگیری کننده داشته باشد.

علیزاده با بیان اینکه بر اساس تحقیقات صورت گرفته، تاثیرات لیکوپن برای جلوگیری و از بین بردن سلول‌های سرطانی در بدن، در محصولات مختلف گوجه فرنگی متفاوت است، اظهار داشت: تحقیقات نشان داده است که ماده رنگی لیکوپن می‌تواند سبب آهسته شدن رشد و حتی از بین بردن سلول‌های ناهنجار و سرطانی شود.

به گفته وی لیکوپن رشد و سرعت تکثیر سلول‌های سرطانی را به حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.
وی به وجود سطوح گوناگونی از ریز مغذی‌ها در گوجه فرنگی اشاره کرد و افزود: نتایج تحقیقات دانشمندان نشان داده که رب و دیگر محصولات بدست آمده از گوجه فرنگی در مقایسه با گوجه فرنگی خام، تاثیر بیشتری از نظر قدرت آنتی اکسیدانی دارند.

وی تاکید کرد: پخته شدن گوجه فرنگی باعث از میان برداشته شدن دیواره سلول و بافت‌های آن شده و موجب رهایی بیشتر ماده لیکوپن می‌شود.برای خرید رب گوجه خانگی ، به فروشگاه لاهیج مارکت بروید 


www.lahijmarket.irمدیر فروش : نسیبه علیپور 

تلفن تماس :  09118952915

با همین شماره در تلگرام نیز با شما هستیم 


دسته ها :
1395/6/10


کریم قربانی
در جشنواره ملی شکرانه برداشت چای حضور یافت

لاهیجان
ششم خرداد 95
دسته ها :
1395/3/8


نخستین جشنواره شکرانه برداشت چای لاهیجان
ششم خرداد 95


لاهیج مارکت ، عرضه کننده انواع چای اصیل لاهیجان
دسته ها :
1395/3/8


آگشته ، شهردار لاهیجان
خواستگاه چای ایران ، لاهیجان است و تیم مدیریت شهری لاهیجان در صدد است با یک برنامه ریزی ، این برند به نام شهر لاهیجان ثبت شود .

جشنواره ملی شکرانه برداشت چای ، لاهیجان ، ششم خرداد 95
دسته ها :
1395/3/8

آگشته ، شهردار لاهیجان
شاید باید از صدا و سیما بخواهیم که در اوج زمان تبلیغاتی خود ، تبلیغ چای سریلانکا را نداشته باشد و شاید بهتر است از عزیزانی که در این حوزه زحمت می کشند ، بخواهیم که زحمت نکشند .

جشنواره ملی شکرانه برداشت چای ، لاهیجان ، ششم خرداد 95
دسته ها :
1395/3/8


ذبیح الله نیکفر ، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی ،
در دهه ای که مشکلاتی برای چای پیش آمد و راه لنگرود به لاهیجان بسته شد ، با تدبیر سپاه پاسداران ، این قضیه حل شد .
برای آنچه که در آینده ممکن است بحران هایی برای ما ایجاد کند ، سازمان علمی و پژوهشی سپاه پاسداران برنامه ریزی کرده تا مشکلات منطقه را شناسایی و راه حلی ارائه کنند .

جشنواره ملی شکرانه برداشت چای ، لاهیجان ، ششم خرداد 95
دسته ها :
1395/3/8


چهره نقاشی شده پدر چای ایران ، کاشف السلطنه ، کاری از هنرمند مردمی ، جناب آقای محمد رضا غنی زاده ، جشنواره ملی شکرانه برداشت چای ، لاهیجان ، ششم خرداد 95
دسته ها :
1395/3/8


محمد رضا غنی زاده ، هنرمندی که در حاشیه جشنواره ملی شکرانه برداشت چای ، اقدام به طراحی چهره کاشف السلطنه ، پدر چای ایران ، نمود  .

ششم خرداد 95
دسته ها :
1395/3/8

دو فنجان چای به اندازه پنج وعده سبزی ، آنتی اکسیدان دارد .
دسته ها :
1395/3/8


ایرج هوسمی ، رئیس اتحادیه چایکاران با انتقاد از اینکه هنوز نرخ قطعی خرید تضمینی برگ سبز چای اعلام نشده است افزود : وضعیت پرداخت مطالبات کشاورزان در سال جاری خوب نیست و بابت خرید برگ سبز چای تا کنون مبلغ ناچیزی به صورت علی الحساب به حساب چایکاران واریز شده است
هشتم خرداد 95
دسته ها :
1395/3/8
X